Často se nás ptáte

Jak se můžu do programu BenFit zapojit?

Existuje několik způsobů, jak se do programu BenFit zapojit. Pokud se chcete zúčastnit programu BenFit v jednom z center, obraťte se přímo na vámi vybrané centrum.


Mám za sebou už několik pokusů hubnutí, nikdy se mi však nepodařilo udržet si výsledek. Myslíte, že bych to s vaším programem zvládla?

Určitě! U lidí, kteří toho už hodně vyzkoušeli, ale jejich snažení skončilo vždy jojo efektem, došlo v průběhu času k narušení metabolismu. Tento fakt bude mít negativní vliv na úspěšnost při dalších pokusech o hubnutí a následné udržení výsledků. BenFit pomáhá nastartovat metabolismus, čímž začne tělo lépe spalovat a bude opět schopno ztrácet nadbytečná kila a vy tak můžete zdravě hubnout.


Je BenFit vhodný také pro osoby s poruchami metabolismu, štítné žlázy nebo jinými fyzickými potížemi, nemocemi nebo zraněními?

Program BenFit vás vede ke zdravé, pestré a pravidelné stravě. Kromě toho budete trénovat a uděláte si čas na odpočinek. Tímto způsobem pracujete na zdravém životním stylu, takže BenFit je vždy zdravá volba. Každému, kdo se potýká s (chronickým) onemocněním, vždy doporučujeme řídit se radami svého lékaře, případně začít s BenFit po konzultaci s lékařem. V závislosti na určitých fyzických problémech pro vás může kouč upravit váš tréninkový program na míru.


Je pro mě program BenFit vhodný a zvládnu ho dodržovat?

BenFit je pro každého, kdo se chce cítit lépe, zhubnout, nebo žít zdravěji. Je to skvělý návod na zdravý životní styl. BenFit je vhodný pro ty z vás, kdo jste ochotni upravit svůj životní styl pro dosažení cíle a podniknout nezbytné kroky. Když začnete s BenFit, svůj cíl budete mít stále na paměti a půjdete si za ním, budete schopni provést ve svém životním stylu potřebné změny, které budou mít trvalý charakter. Zvládnout program BenFit je v praxi naprosto reálné, protože jíte dostatečné množství všeho, co vaše tělo potřebuje. Nebudete mít pocit hladu, protože jíte 6x za den. Pohyb vám dá tolik energie, že budete motivováni pokračovat. Navíc vám během celého procesu pomáhá pracovní sešit BenFit. Naučíte se, co dělat v obtížných situacích a jak se můžete motivovat k tomu, abyste pokračovali dál.


Jsou výsledky z programu BenFit trvalé?

Pokud začnete s BenFit se správným očekáváním a jasným nastavením, pak máte trvalý výsledek na dosah ruky. BenFit nenabízí krátkodobé řešení, pokud tedy chcete vložit své úsilí jen dočasně, není pro vás BenFit v tuto chvíli určen. Pokud jste ale ve svém životě došli do momentu, kdy si uvědomujete, že je nezbytné něco trvale změnit a jste ochotni učinit nezbytné kroky, pak jste připraveni na spolupráci s BenFit. Pokud se do toho dáte a společně se svým koučem zmapujete cestu, budete schopni přijmout BenFit jako svůj celoživotní styl. Za nějakou dobu uvidíte v zrcadle člověka, který bude fit, bez nadváhy s pozitivním pohledem na svět a spoustou energie a tento výsledek bude trvalé povahy.