Nutriční poradenství
My se přikláníme k tomu vytrvat!


Jídelníček

Program BenFit vám poskytuje jídelníčky na celý týden včetně nákupního seznamu individuálně přizpůsobeného vašemu tělu a životní situaci. To znamená, že zohledňujeme energetické potřeby vašeho těla (vypočítané na základě bazálního metabolismu), intenzitu vaší práce a čas, který věnujete pohybu. Jedinečné nutriční poradenství přizpůsobené vašim potřebám!

Nutriční poradenství BenFit je zdravé, nabízí pestrou stravu a je postaveno na pravidelnosti a dostatečném přísunu živin. BenFit není dietou, neobsahuje žádné doplňky stravy nebo náhrady za pestrou stravu, naopak vás učí, jak jíst zdravě. Vede vás ke stravovacím návykům, které vyhovují vašemu tělu, a které bude snadné udržet po celý život, protože se budete stravovat chutně a zodpovědně, ale rozhodně nebudete trpět hladem.

Nutriční poradenství BenFit podporuje zodpovědné hubnutí do výše 1 kg za týden. V průběhu programu se dozvíte více o zdravé výživě a také o tom, jak vytvořit rovnováhu mezi vašimi novými stravovacími návyky a dalšími dvěma pilíři BenFit: Zdravým pohybem a Odpočinkem.