Zdravý pohyb
Jedniný pohyb, který vám doporučujeme


Zdravý pohyb

Program BenFit usiluje o to, aby se zdravý pohyb stal trvalou součástí vašeho zdravého životního stylu. Vyzkoušíte si, co pro vás pohybová aktivita může znamenat a pocítíte jak duševní, tak i fyzický rozdíl. Každý týden budete pracovat na vaší tělesné kondici s cílem začlenit fyzické cvičení do vašeho zdravého životního stylu a zodpovědného hubnutí.

Váš osobní BenFit kouč vám poradí, jaká fyzická aktivita bude pro vás nejvhodnější. Pilíř pohybu v rámci programu BenFit lze nastavit v několika úrovních intenzity.

  • Je možné vybrat si z individuálních, nebo týmových sportů, kdy dodržujete obecné pokyny svého kouče, z velké části však fungujete samostatně.

  • Váš BenFit kouč vám poradí s každodenními pohybovými návyky, kardio a posilovacím tréninkem na doma, jako doplňkem k návštěvě fitnesscentra.

  • BenFit kouč doporučuje 3x týdně intenzivní trénink a poradí vám, jak si fyzické aktivity rozplánovat s případným doplněním kardio a posilovacího tréninku i mimo fitnesscentrum.

Pohybové poradenství v rámci programu BenFit podporuje zodpovědné hubnutí do výše 1 kg za týden. V průběhu programu se dozvíte více o zdravém pohybu a také o tom, jak vytvořit rovnováhu mezi vašimi novými pohybovými návyky a dalšími dvěma pilíři BenFit: Stravou a Odpočinkem.